top of page

POPIS LEKCÍ

aerobik.jpg

AEROBIK MIX

Aerobik - lekce zaměřená na spalování tuků, jde o nácvik choreografie, která se každý týden mění, Nemusíte mít tedy strach přijít na hodinu kdykoliv, Hodina je koncipovaná pro pokročilé a mírně pokročilé, Lekce zahrnuje i posilování problémových partií a závěrečný strečink.

hathajoga.jpg

HATHAJOGA

Hatha jóga je specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Hatha jóga je variabilní a lekce leze upravovat podle aktuálních potřeb a zdravotního stavu účastníků. Ja také skvělým doplňkem aerobního cvičení. Cvičením hatha jógy lze dosáhnout zlepšení kvality života v mnoha ohledech - budete se cítit odpočinutější, pružnější a budete lépe zvládat stres.

jump.jpg

JUMPING

Chceš zábavně zhubnout, posílit svou postavu i mysl? Jumping® je skupinové cvičení na patentovaných trampolínkách, za doprovodu motivující hudby, pod vedením profesionálních instruktorů. Základem pozitivního vlivu tohoto cvičení, je kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balancování, silových prvků a strečinku.

zdrava zada.jpg

ZDRAVÁ ZÁDA

Kombinace cviků na zdravá záda a jógy. Cvičení pomáhá od bolesti zad a je zaměřeno na hluboký stabilizační systém.

bosu.jpg

BOSU

Velmi oblíbené cvičení s pomůckou BOSU®. Najdete u nás hodiny s kardio částí, posilování a rehabilitační části (s Katkou P.) a pak lekce zaměřené pouze na rehabilitaci (s Bárou K.) Cvičení je zaměřené na hluboký stabilizační systém, je vhodné jako prevence bolesti zad.

functional-training-personal-training-commack-dix-hills-core_edited.jpg

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální lekce je lekce uzpůsobená přání a potřebám klienta na základě diagnostiky trenéra.

posilovaci.jpg

POSILOVACÍ MIX

Cvičení na hudbu, zaměřené na posilování všech svalových skupin, při lekci se využívají i různé cvičební pomůcky jako BOSU, velké míče, posilovací tyče, therabandy, činky, ale i posilování vlastní vahou. V hodině zařazen i strečink. Vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Dancefitness.jpg

FITNESS DANCE

Jedna hodina nabitá tanci z nejrůznějších koutů světa, během které si osvojíte základní kroky v jednoduchých sestavách, posílíte svaly, rozhýbete pánev a nakonec se uvolníte během závěrečné relaxace, abyste se domů vrátili jako znovuzrození.
Těšit se můžete na břišní a irské tance, latinu, bollywood, aerobik a další. 
Těším se, že si spolu při tanci užijeme pořádnou zábavu!

PHOTO-2019-05-22-11-04-55.jpg

FIT MÁMY

Dopolední lekce pro maminky i s dětmi. Svoje dítko můžete mít s sebou na lekci. Lekce není s hlídáním. Zaposilujete si, zapotíte se, zamakáte :-) Vaše děti si pohrají s ostatními :-) Přijďte vyzkoušet :-)

woman_joga.jpg

JOGA

Tato lekce je určena pro ty z vás, které se v dnešní uspěchané době potřebují zastavit a znovu se napojit na svůj vnitřní hlas. Pomocí správného dechového cvičení uvolníme přebytečné napětí v těle a naučíme se správně provádět jednotlivé cviky a rozvíjet vnímavost vůči svému tělu. Lekce je sestavena z jednotlivých zpevňovacích a protahovacích cviků, doplněná teorií a závěrečnou meditací. Přispívá k celkové psychické i fyzické pohodě.

swing.jpg

SWING JOGA

Létající jóga....jóga v látkách, které jsou zavěšené ve stropě. Kombinace jógových pozic a silového tréninku. Vyzkoušíme si jednotlivé jógové pozice s pomocí speciálních látek. Cvičíme na zemi, ale i ve vzduchu. Zpevníme střed těla, posílíme horní i dolní končetiny. Učíme se zapojovat hluboké svalové skupiny. Cvičení má též rehabilitační účinky - protáhneme se a uvolníme svalová napětí. Swing jóga je velký zážitek, který omladí a pobaví ;-)

bottom of page