LEKTORKY DĚTSKÝCH KURZŮ

kacer.jpg

KATKA PAVLASOVÁ

zakladatelka klubu GymKa Praha (dříve KK-aerobik), závodní přípravky, choreografie

Nejlepší odměnou je, když děvčata, která už aktivně nezávodí, tak u nás zůstanou jako trenérky, chodí na běžné lekce cvičení nebo občas zajdeme jen na kafíčko, zatancovat si nebo na výlet. Naše aerobikové přátelství bývá velmi silné, protože spolu trávíme v závodní sezóně opravdu hodně času a máme spoustu společných zážitků."

Trénuje děti od roku 2000. Bývalá závodnice v pódiových skladbách i ve fitness týmech. Největší úspěch je 2.místo na Mistrovství světa v Rusku 2008 a 2.místo na Mistrovství Evropy ve Finsku 2008.

Renda K.jpg

RENATA KRÁBKOVÁ MIELNIKOVÁ

závodní přípravky, sportovní aerobik

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod."

Lektorka dětského aerobiku v Gymka Praha od roku 2005. Bývalá závodnice v akrobatické gymnastice a reprezentantka ve fitness týmech. Vystudovaná Speciální pedagogika, trenérka sportovního aerobiku II. a III. třídy, Zumba, Zumba gold, Zumbatoning, Zumbatomic, Kurz osobního trenéra, Funkční CORE a TRX.

Míša K.jpg

MÍŠA KLEPALOVÁ

závodní přípravky

"Každá hodina, kterou travím s holčičkami mi připomíná mé začátky a ta krásná léta, když jsem si užívala to, jak moc mě ten sport baví. Tento pocit mám v sobě do teď a jsem strašně ráda, když mohu vidět úsměvy na tvářích po celou dobu tréninku a dále i v dalších letech, co se holčičkami setkávám. Jejich radost a motivace je i motivaci pro mě. Ať je nám let kolik chce, na tréninku jsme vždycky kamarádky"

Míša se věnuje aerobiku od 7 let, když měla možnost zkusit si na hodině aerobiku pár cviků - převážně kliků ;)) Ihned si tento sport oblíbila. Trénování a předávání zkušeností se věnuje od svých 14let. Největšími úspěchy je 1. místo na Mistrovství světa v Austrálii, na Martiniku a v Holandsku.

Jana T.JPG

JANA TERŠOVÁ

cvičení rodiče a děti

Janička je velmi zkušenou lektorkou cvičení rodičů a dětí a působí také jako laktační poradkyně.

barach.jpg

BÁRA CHOTTOVÁ

závodní přípravky, choreografie

"Trénovat puberťáky je nejen velká výzva, ale také velká radost. Být v závodním týmu znamená spousta hodin tréninků a dřiny, ale také mraky srandy, kamarádů a zážitků. Jsem vážně moc ráda, že holky mám, vždyť co já bych bez nich dělala. :-)))"

Bára je už dlouhá léta součástí Gymka Praha. V klubu aktivně závodila již od roku 2003. V 17 letech začala trénovat dětské kurzy. Během své praxe vedla od těch úplně maličkých až po ty téměř nejstarší svěřence. Nyní již několikátým rokem vede svůj tým v kategorii 11-14 let.

Markot H.jpg

MARKÉTKA HOMOLOVÁ

závodní přípravky, sportovní aerobik, jumping pro děti

"Jsem vděčná za tu příležitost být trenérem, nikdy bych si nemyslela, že budu mít na “starost” tolik šikovných holek. Díky nim a mým skvělým trenérkám jsem v Gymka Praha jako doma! A miluju to tam."

Markétka u nás 8 let aktivně závodí. Poslední dva roky se věnuje i přípravě nejmladší přípravky. Je studentkou psychologie na UK.

Bára K..jpg

BÁRA DUDOVÁ

jóga pro děti, swing jóga pro děti

"Cvičení je terapie nejen pro tělo, ale i pro duši. Jógu pro děti jsem rozšířila o cvičení na bosu a cvičení na látkách. Největší odměnou je, když mi děti na konci lekce řeknou, že se jim nechce domů :-)"

Barča je trenérka dětských kurzů jógy a swing jógy u nás v klubu od roku 2014.

nikca_edited.jpg

NIKČA CIKÁNOVÁ

zumba pro děti, nezávodní přípravky

"S aerobikem jsem začala v devíti letech a od jedenácti závodím. Se zumbou jsem začala ve třinácti a od čtrnácti let závodím. Oboje si užívám a miluju čas strávený na závodní ploše i na trénincích."

Nikča u nás aktivně závodí a trénuje děti zumbu a velmi oblíbený nezávodní aerobik. Má velký talent na tanec a krásný projev při cvičení a tancování.