top of page

ON-LINE REZERVACE HODIN A REGISTRACE

ON-LINE REZERVACE

Registrovat do našeho rezervačního systému se můžete sami (klikněte na odkaz výše a potom na černé políčko REGISTROVAT) nebo na osobně na recepci GymKa Praha. 

Na svou první hodinu se můžete objednat:

1) osobně na recepci

2) telefonicky.

(734210358, nepřijímáme sms)

 

3) registrujete se v systému a pošlete na účet 107006349/0800 vklad na deposit minimálně v hodnotě jedné lekce (150,-/200,-), až vám kredit připíšeme, tak se na lekci můžete hlásit sami v rezervačním systému

(nejrychlejší cesta je poslat potvrzení o platbě na email info@gymkapraha.cz)

tel. 734 210 358

(na telefonu nepřijímáme SMS)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nejde mi odhlášení z hodiny.....

::: odhlásit z hodiny přes systém lze pouze 24 hodin předem, potom už musíte zavolat na recepci a omluvit se z hodiny telefonicky

Mám nahraný kredit, ale systém mi ukazuje, že mám O kč....

::: když si vložíte kredit, tak jeho platnost je 6 měsíců, potom se zablokuje a ukazuje Vám hodnotu O kč. U nás v systému výši kreditu vidíme a po osobní domluvě Vám ji můžeme prodloužit.

Nejde mi přihlášení na hodinu....

::: je možné, že již nemáte dostatečný kredit k zaplacení lekce. Na svém účtě musíte mít částku v hodnotě celé lekce. Pokud se chcete přesto rezervovat, tak volejte na recepci.

Nemůžu se přihlásit do systému.....

::: pokud se hlásíte poprvé a přihlášení nejde, tak zavolejte prosím na recepci, je možné, že máte špatně nastavený přístup do systému. Pokud už jste se někdy přihlásili bez problémů a nyní to nejde, tak nás prosím kontaktujte emailem na info@gymkapraha.cz a pokud se chcete přihlásit na hodinu, tak pro rezervaci hodiny, volejte prosím recepci.

Systém CLUBSPIRE se nenačítá.... nebo načtení trvá příliš dlouho.....

::: pokud se systém nenačte a zobrazí se chybová hláška, dejte nám prosím vědět smskou, na FB, emailem nebo jinak... moc nám to pomůže a v řádu minut závadu opravíme :-)

bottom of page