top of page

LEKTORKY DĚTSKÝCH KURZŮ

Katka Pavlasová

zakladatelka klubu GymKa Praha (dříve KK-aerobik), závodní přípravky, choreografie

katka@gymkapraha.cz

Nejlepší odměnou je, když děvčata, které už aktivně nezávodí, tak u nás zůstanou jako trenérky, chodí na běžné lekce cvičení nebo občas zajdeme jen na kafíčko, zatancovat si nebo na výlet. Naše aerobikové přátelství bývá velmi silné, protože spolu trávíme v závodní sezóně opravdu hodně času a máme spoustu společných zážitků."  

Trénuje děti od roku 2000. Bývalá závodnice v pódiových skladbách i ve fitness týmech. Největší úspěch je 2.místo na Mistrovství světa v Rusku 2008 a 2.místo na Mistrovství Evropy ve Finsku 2008.

Bára Chottová

závodní přípravky, choreografie

bara@gymkapraha.cz

"Trénovat puberťáky je nejen velká výzva, ale také velká radost. Být v závodním týmu znamená spousta hodin tréninků a dřiny, ale také mraky srandy, kamarádů a zážitků. Jsem vážně moc ráda, že holky mám, vždyť co já bych bez nich dělala. :-)))"

Bára je už dlouhá léta součástí KK- aerobik. V klubu aktivně závodila již od roku 2003. V 17 letech začala trénovat dětské kurzy. Během své praxe vedla od těch úplně maličkých až po ty téměř nejstarší svěřence. Nyní již několikátým rokem vede svůj tým v kategorii 11-14 let.

Renda Krábková

závodní přípravky, sportovní aerobik

renata@gymkapraha.cz

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod."

Lektorka dětského aerobiku v KK od roku 2005. Bývalá závodnice v akrobatické gymnastice a reprezentantka ve fitness týmech. Vystudovaná Speciální pedagogika, trenérka sportovního aerobiku II. a III. třídy, Zumba, Zumba gold, Zumbatoning, Zumbatomic, Kurz osobního trenéra, Funkční CORE a TRX. 

Markétka Homolová

závodní přípravky, jumping pro děti

marketahomolova07@seznam.cz

"Jsem vděčná za tu příležitost být trenérem, nikdy bych si nemyslela že ve svých 17ti letech budu mít na “starost” tolik šikovných holek. Díky nim a mým skvělým trenérkám jsem v KK aerobik jako doma! A miluju to tam."

Markétka u nás 8 let aktivně závodí. Poslední dva roky se věnuje i přípravě nejmladší přípravky. Je studentkou gymnázia. 

Míša Klepalová

závodní přípravky, rytmická průprava

Misa.klepalova97@gmail.com

 

"Každá hodina, kterou travím s holčičkami mi připomíná mé začátky a ta krásná léta, když jsem si užívala to, jak moc mě ten sport baví. Tento pocit mám v sobě do teď a jsem strašně ráda, když mohu vidět úsměvy na tvářích po celou dobu tréninku a dále i v dalších letech, co se holčičkami setkávám. Jejich radost a motivace je i motivaci pro mě. Ať je nám let kolik chce, na tréninku jsme vždycky kamarádky"

Míša se věnuje aerobiku od 7 let, když měla možnost zkusit si na hodině aerobiku pár cviků - převážně kliků ;)) Ihned si tento sport oblíbila. Trénování a předávání zkušeností se věnuje od svých 14let. Největšími úspěchy je 1. místo na Mistrovství světa v Austrálii, na Martiniku a v Holandsku.
 

Bára Kovářová

jóga pro děti, swing jóga pro děti

barakov@gymkapraha.cz

"Cvičení je terapie nejen pro tělo, ale i pro duši. Jógu pro děti jsem rozšířila o cvičení na bosu a cvičení na látkách. Největší odměnou je, když mi děti na konci lekce řeknou, že se jim nechce domů :-)"

 

Barča je trenérka dětských kurzů jógy a swing jógy u nás v klubu od roku 2014. 

Jana Teršová

cvičení rodiče a děti

janatersova@seznam.cz

Kristýna Jašková

nezávodní přípravky

"Vím, jaké to je být na úplném začátku, sama jsem jako malá začínala s aerobikem a proto se snažím, aby to děti co nejvíce bavilo a odcházeli z tréninku s úsměvem na tváři. Trávit s dětmi čas na tréninku je pro mě vždy radostí a vždy si to společně užijeme."

Týnka u nás trénuje a závodí také mnoho let. Je vždy usměvavá a klidná a pod jejím vedením holky z nezávodních přípravek vždy připraví krásná vystoupení pro rodiče.

Nikča Cikánová

zumba pro děti, nezávodní přípravky

nikola.cikanova9@seznam.cz

"S aerobikem jsem začala v devíti letech a od jedenácti závodím. Se zumbou jsem začala ve třinácti a od čtrnácti let závodím. Oboje si užívám a miluju čas strávený na závodní ploše i na trénincích."

Nikča u nás aktivně závodí a trénuje děti zumbu. Má velký talent na tanec a krásný projev při cvičení a tancování.

Please reload

bottom of page