partneři:

lionsport.jpg

GymKa Praha

Praha 12 - Modřany

Pertoldova 3373 boční vchod z ulice Pavelkova

info@gymkapraha.cz

©2017

  • Hopsáme.cz

ON-LINE REZERVACE HODIN

ON-LINE REZERVACE

Přístupová hesla do rezervačního systému CLUBSPIRE dostanete osobně na recepci GymKa Praha. Na svou první hodinu se můžete objednat osobně nebo telefonicky.

tel. 734 210 358 (na telefonu nepřijímáme SMS)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nejde mi odhlášení z hodiny.....

::: odhlásit z hodiny přes systém lze pouze 24 hodin předem, potom už musíte zavolat na recepci a omluvit se z hodiny telefonicky

Mám nahraný kredit, ale systém mi ukazuje, že mám O kč....

::: když si vložíte kredit, tak jeho platnost je 6 měsíců, potom se zablokuje a ukazuje Vám hodnotu O kč. U nás v systému výši kreditu vidíme a po osobní domluvě Vám ji můžeme prodloužit.

Nejde mi přihlášení na hodinu....

::: je možné, že již nemáte dostatečný kredit k zaplacení lekce. Na svém účtě musíte mít částku v hodnotě celé lekce. Pokud se chcete přesto rezervovat, tak volejte na recepci.

Nemůžu se přihlásit do systému.....

::: pokud se hlásíte poprvé a přihlášení nejde, tak zavolejte prosím na recepci, je možné, že máte špatně nastavený přístup do systému. Pokud už jste se někdy přihlásili bez problémů a nyní to nejde, tak nás prosím kontaktujte emailem na info@hopsame.cz a pokud se chcete přihlásit na hodinu, tak pro rezervaci hodiny, volejte prosím recepci.

Systém CLUBSPIRE se nenačítá.... nebo načtení trvá příliš dlouho.....

::: pokud se systém nenačte a zobrazí se chybová hláška, dejte nám prosím vědět smskou, na FB, emailem nebo jinak... moc nám to pomůže. Systém občas vypadne spolu s aktualizací Windows a ve spolupráci s firmou Clubspire na odstranění této vady pracujeme.